48
افزونه دیجیتس

افزونه دیجیتس برای وردپرس

اگر شما هم به دنبال راه اندازی قابلیت ورود و عضویت با شماره موبایل در سایت وردپرسی خود هستید، میتوانید از افزونه دیجیتس استفاده کنید. دیجیتس یکی از بهترین افزونه های وردپرسی برای ورود و عضویت موبایلی و احراز هویت شماره موبایل کاربران در سایت ها و فروشگاه های وردپرسی است.

این روزها در کسب و کار های آنلاین احرازهویت اهمیت بسیار فراوانی دارد و یکی از شیوه های جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی، همین احرازهویت کاربران می باشد. شما میتوانید با استفاده از افزونه دیجیتس وبسایت خود را به سامانه پیامکی هدف اس ام اس متصل کنید و در زمان ثبت نام کاربران و یا ورود آنها به سایت و هنگام خرید، با ارسال یک کد تایید به شماره موبایل کاربر، احرازهویت پیامکی را انجام دهید تا دیگر نگرانی بابت کلاهبرداری های احتمالی نداشته باشید.

افزونه digits یکی از افزونه های پر استفاده و حرفه ای برای ایجاد قابلیت ثبت نام با شماره موبایل و تایید شماره موبایل در سایت های وردپرسی می باشد. زمانی که شما به عنوان مدیر وبسایت از افزونه digits در وردپرس استفاده می کنید، دیگر کاربران سایت شما نیازی به ایمیل و طی مراحل چندگانه ثبت نام در سایت شما نخواهند داشت و میتوانند تنها با استفاده از شماره موبایل و دریافت پیامک، ثبت نام خود را تکمیل کنند.

افزونه دیجیتس یکی از بهترین افزونه های ورود و ثبت نام وردپرس می باشد که میتواند با ارسال کد OTP به شماره کاربران، صحت شماره موبایل را تایید کند. هدف اس ام اس با هدف ارائه خدمات پیامکی ویژه و حرفه ای در ایران، در تلاش است تا این افزونه را با بالاترین کیفیت و با قابلیت اتصال به سامانه هدف اس ام اس را به شما ارائه دهد.

نسخه
نوع افزونه
نوع ارسال
7.3.3
رایگان
ارسال سریع

افزونه دیجیتس، افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس

آیا ترجیح نمی دهید یک راه حل آسان و سریع برای ثبت نام کاربران خود در وردپرس در اختیارشان قرار دهید ؟ امروزه دیگر ثبت نام های سنتی در سایت ها برای کاربران جذابیت چندانی ندارد و همه کاربران به دنبال طی سریع مراحل ثبت نام و رسیدن به هدف نهایی خود هستد.

در گذشته کاربران در وبسایت های وردپرسی جهت ساخت حساب کاربری و ثبت نام مجبور بودند مراحل طولانی را طی کنند و برای تایید حساب کاربری خود، مجبور بودند به ایمیل های خود مراجعه کنند که این فرایند برای اکثر افراد دشواره و اذیت کننده محسوب می شد و خیلی ها فرصت انجام این مراحل را نداشتند و درنهایت از ثبت نام صرف نظر میکردند. اما اکنون با وجود دیجیتس این فرایند بسیار کوتاه شده و شما میتوانید با استفاده از این افزونه ثبت نامی، نظر کاربران را جلب کنید تا سریعتر حساب کاربری خود را درسایت شما ایجاد کنند و  به جمع کاربران و مشتریان شما بپیوندند.

افزونه ورود و ثبت نام با موبایل Digits  برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده است و امکان ساده سازی فرایند ثبت نام و ورود به حساب کاربری در سایت های وردپرسی را دارد.

امکانات افزونه پیامک Digits

 • احراز هویت کاربران و تایید پیامکی شماره موبایل کاربران
 • عدم نیاز به رمز عبور در هنگام ورود به حساب کاربری
 • ثبت نام با شماره موبایل و عدم نیاز به ایمیل
 • سازگار با اکثر قالب ها و افزونه های وردپرسی
 • سازگاری کامل با ووکامرس
 • کاملا فارسی سازی شده
 • امکان سفارشی سازی فرایند ورود و عضویت
 • طرح های مختلف برای صفحه ورود و عضویت
 • امکان غیر اجباری کردن فیلد های ایمیل و نام کاربری و رمز عبور در فرایند ورود و ثبت نام
 • سازگار با افزونه چند فروشندگی دکان
 • امکان افزودن کاربر توسط مدیر
 • امکان اتصال به سامانه هدف اس ام اس
افزونه ورود و عضویت دیجیتس

نحوه اتصال دیجیتس به پنل پیامک

وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا در سطح جهان می باشد و یکی از بهترین افزونه های ثبت نام و ورود کاربران وردپرس نیز افزونه دیجیتس می باشد که امکانات بسیار زیادی را در اختیار مدیران سایت های وردپرسی قرار میدهد. اگر به دنبال احرازهویت پیامکی کاربران هستید و یا میخواهید کاربران شما با استفاده از شماره موبایل امکان ورود و عضویت در وردپرس را داشته باشند، بهترین انتخاب برای شما افزونه دیجیتس می باشد.

شما میتوانید این افزونه را از همین صفحه در هدف اس ام اس دانلود کنید. سپس با مراجعه به بخش افزونه ها ، افزونه جدید در داشبورد وردپرس، میتوانید فایل افزونه را بارگذاری کرده و نصب و فعال سازی کنید.

بعد از نصب و فعال کردن دیجیتس، کافیست در بخش تنظیمات > سامانه پیامکی مراجعه کنید.

در این قسمت باید اطلاعات پنل پیامکی خود در هدف اس ام اس را وارد کنید و برروی ذخیره تغییرات کلیک کنید.

درصورتی که اطلاعات به درستی وارد شده باشد، اتصال شما به سامانه انجام خواهد شد.

تصاویر پنل تنظیمات افزونه پیامک وردپرس