نمایندگی پنل پیامک هدف اس ام اس

خرید نمایندگی پنل پیامک از هدف اس ام اس

با خرید نمایندگی پنل پیامک از هدف اس ام اس ، دروازه موفقیت را به روی خودتان بازکنید. شما هم میتوانید با اخذ نمایندگی سامانه پیامکی از هدف اس ام اس، کسب و کار آنلاین خودتان را راه اندازی کنید و به استقلال مالی برسید. پس فرصت طلایی اخذف نمایندگی پنل اس ام اس را از دست ندهید.

هدف اس ام اس، امکانات و مزایای بی نظری را برروی پلن های نمایندگی فراهم نموده است تا شما بتوانید به عنوان یک نماینده مستقل، و برند پیامکی خود را راه اندازی کرده  و به درآمد برسید.

041-34235265

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

48

فروش پنل پیامک

در هر مکانی و هر موقعیتی میتوانید مشتریان خود را جستجو کرده و پیدا کنید. شما میتوانید به کسب و کارهای مختلف پنل پیامک بفروشید و به درآمد برسید. هیچ محدودیتی در فروش پنل پیامک وجود ندارد.

درآمد از تعداد پیامک ها

علاوه بر اینکه شما میتوانید با فروش پنل پیامک به درآمد قابل توجهی برسید، میتوانید از پیامک های ارسالی کاربران خود نیز سود دریافت کنید. کافیست تعرفه پیامکی مدنظر خود را برای پنل های پیامکی خود تعریف کنید.

فروش نمایندگی پیامک

بله . شما هم میتوانید پنل نمایندگی پیامک ارائه کنید. با خرید یک پنل نمایندگی از هدف اس ام اس، علاوه بر امکان فروش پنل پیامکی، امکان فروش نمایندگی پیامک را نیز خواهید داشت و این یعنی سود بیشتر

قیمت پنل نمایندگی پیامک

با دریافت نمایندگی از هدف اس ام اس، شما هم یک سامانه پیامکی همانند هدف اس ام اس با تمامی امکانات کاربری و مدیریتی خواهید داشت و میتوانید با نام و برند خود شروع به فعالیت در این زمینه کنید.

نمایندگی پایه

599.000 تومان
399.000 تومان
سالیانه
 • امکان ارائه پنل پیامک
 • امکان ارائه نمایندگی
 • وبسایت معرفی
 • 500 پیامک هدیه
 • تعرفه پیامک : 90 تومان
 • ثبت نام و فعال سازی آنی
ثبت سفارش
پیشنهادی

نمایندگی حرفه ای

899.000 تومان
699.000 تومان
سالیانه
 • امکان ارائه پنل پیامک
 • امکان ارائه نمایندگی
 • وبسایت معرفی
 • 1000 پیامک هدیه
 • تعرفه پیامک : 75 تومان
 • ثبت نام و فعال سازی آنی
ثبت سفارش

نمایندگی ویژه + سایت

5.999.00 تومان
3.999.000 تومان
سالیانه
 • امکان اراه پنل پیامک
 • امکان ارائه پنل نمایندگی
 • طراحی وبسایت معرفی
 • ارائه مشاوره رایگان
 • تعرفه پیامک : 75 تومان
 • ثبت نام و فعال سازی آنی
ثبت سفارش

چرا نمایندگی اس ام اس HadafSMS را انتخاب کنیم؟

با خرید نمایندگی پنل پیامک از هدف اس ام اس، بدون هیچ دانش فنی و بدون هیچ تخصصی، میتوانید کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید. هدف اس ام اس، با راه اندازی سامانه پیامکی قدرتمند در ایران این امکان را به شما می دهد که بدون دانش فنی لازم بتوانید در زمینه پیامک های تبلیغاتی و پیامک انبوه فعالیت داشته باشید و به درآمد برسید.

در پنل های نمایندگی هدف اس ام اس، تمامی امکانات لازم در اختیار شما هستند و شما میتوانید با نام و برند خود شروع به فعالیت کنید. امکان دسترسی به پنل نمایندگی با دامنه اختصاصی شما وجود دارد و هیچ نام و نشانی از هدف اس ام اس در پنل شما و مشتریانتان وجود نخواهد داشت. لذا شما امکان ساخت برند اختصاصی خود در زمینه پنل های پیامکی را خواهید داشت. از مزایای قابل توجه نمایندگی پنل اس ام اس میتوانیم به اتصال پنل شما به درگاه اختصاصی خودتان اشاره کنیم بدین صورت که درصورت شارژ بودن پنل نمایندگی شما، تمامی مبالغ واریزی توسط مشتریان شما، از طریق درگاه اختصاصی خودتان انجام میگردد و  درصورت عدم شارژ بودن پنل، پرداخت توسط درگاه هدف اس ام اس انجام و به اعتبار نمایندگی شما اضافه میگردد.

هدف اس ام اس در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر نمایندگان خود، سه پلن نمایندگی اس ام اس را آماده کرده است که هر یک با تعرفه ای مناسب در اختیار شما هستند. پلن سوم نمایندگی، دارای قابل سایت اختصاصی میباشد. بدین صورت که کارشناسان ما علاوه بر دراختیار گذاشتن پنل پیامک، وبسایت اصلی شما را نیز طراحی و آماده خواهند کرد و دیگر نیاز نیست شما نگران راه اندازی وبسایت برای کسب و کار خود باشید.

ویژگی های نمایندگی پنل اس ام اس

اتصال به درگاه بانکی شما

امکان اتصال سامانه پیامکی هدف اس ام اس، به درگاه بانکی شما، و واریز وجوه پرداختی مشتریان مستقیما به حساب شما از طریق درگاه وجود دارد.

ایجاد همکار در پنل

در پنل پیامکی شما، امکان تعریف چندین همکار با دسترسی مجزا ، جهت مدیریت کامل پنل نمایندگی توسط خود شما و همکارنتان وجود دارد.

اتصال به دامنه اختصاصی شما

سامانه هدف اس ام اس، امکان اتصال به دامنه اختصاصی شما را دارد. کافیست بعد از خرید و فعال سازی پنل نمایندگی، از بخش تنظیمات نمایندگی دامنه خود را تعریف کنید.

تعریف پلن و تعرفه دلخواه

در پنل نمایندگی پیامک، شما امکان تعریف پلن های کاربری و پلن های نمایندگی با تعرفه های دلخواه و امکان تنظیم تعرفه هر پیامک را متناسب با هر پلن دارید.

شخصی سازی سامانه

در پلن های نمایندگی هدف اس ام اس، شما به عنوان نماینده، امکان شخصی سازی پنل خود و کاربرانتان و استفاده از لوگو، کپی رایت و برند خود را دارید.

بررسی آمار و گزارشات

از تمامی فعالیت های سامانه، تمامی پرداختی ها، تمامی پیامک های ارسالی و ... بصورت کامل آمار در لحظه تهیه و در پنل نمایندگی در اختیار شما قرار میگیرد