48
افزونه پیامک گرویتی فرم

افزونه پیامک گرویتی فرم

افزونه پیامک گرویتی فرم یکی از بهترین افزونه ها برای گرویتی فرم است . این افزونه امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی دریافت فرم برای مدیر سایت را فراهم می کند. بدین صورت که بعد از تکمیل یک فرم توسط کاربر و ارسال اون، یک پیامک اطلاع رسانی به مدیر سایت ارسال می شود.

همچنین این افزونه، قابلیت ارسال پیامک تشکر به کاربر، بعد از تکمیل فرم را دارد. شما میتوانید پلاگین پیامک گرویتی فرم را از هدف اس ام اس بصورت رایگان دانلود کنید و بعد از تهیه پنل پیامک، گرویتی فرم را به سامانه هدف اس ام اس متصل کنید.

گرویتی فرم ( Gravity Forms ) یک افزونه حرفه ای برای ساخت فرم های حرفه ای در وردپرس است. در بین تمامی فرم سازهایی که تا به امروز برایسیستم مدیریت محتوای وردپرس منتشر شده اند، گرویتی فرم جزو محبوب ترین و پر استفاده ترین فرم ساز بوده است. شما با استفاده از افزونه فرم ساز گرویتی فرم میتوانید انواع فرم های چند مرحله ای و بسیار حرفه ای را به سایت خود اضافه کنید.

یکی از ویژگی های و امکانات این افزونه فرم ساز بر خلاف بسیاری از افزونه های فرم ساز دیگر، امکان اتصال آن به سامانه پیامکی می باشد. این افزونه فرم ساز دارای یک افزونه مکمل می باشد که با نصب آن شما میتوانید فرم های خود را به سامانه پیامکی متصل کنید.

نسخه
نوع افزونه
نوع ارسال
1.1
رایگان
ارسال سریع

افزونه پیامک گرویتی فرم چیست ؟

همانطور که گفتیم گرویتی فرم یک افزونه فرم ساز قدرتمند برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد. برای این افزونه فرم ساز یک افزونه پیامکی وجود دارد که شما میتوانید آن را برروی سایت وردپرسی خود و در کنار افزونه گرویتی فرم نصب و فعال سازی کنید.

در این صفحه شما میتوانید ADD-On اختصاصی هدف اس ام اس برای گرویتی فرم را بصورت رایگان دانلود کنید. این افزونه ADD-On گرویتی فرم بصورت کاملا اختصاصی توسط هدف اس ام اس تهیه شده است و امکان اتصال سایت و فرم های شما به سامانه پیامکی هدف اس ام اس را فراهم می کند.

کاربرد افزونه پیامک Gravity Forms، ارسال پیامک های خودکار بعد از تکمیل شدن فرم های سایت شما می باشد. کافیست شما برای ساخت فرم های مختلف مورد استفاده سایت خود از افزونه فرم ساز گرویتی فرم استفاده کنید و افزونه ADD-On آن را نصب و فعال کنید. با تکمیل شدن هر یک از فرم های موجود در سایت شما توسط کاربران، پیامک اطلاع رسانی به مدیران وبسایت شما ارسال خواهد شد و مدیران بلافاصله از تکمیل شدن فرهم های سایت توسط کاربران مطلع می شوند. همچنین این افزونه قادر می باشد بعد از تکمیل و ارسال فرم توسط مخاطب، یک پیامک تشکر برای مخاطب بابت تکمیل کردن فرم ارسال کنید.

شما به همین راحتی هم میتوانید با این افزونه فرم های خود را به سامانه پیامکی مجهز کنید و هم با ارسال پیامک تشکر، اعتماد مخاطبین خود را جلب کنید.

امکانات و ویژگی های افزونه پیامک گرویتی فرم

  • ارائه رایگان توسط هدف اس ام اس
  • اتصال سریع و آسان به سامانه هدف اس ام اس
  • بدون نیاز به تنظیم بترن برای ارسال ها
  • ارسال سریع پیامک ها
  • ذخیره شماره موبایل کاربران
  • ارسال پیامک اطلاع رسانی تکمیل فرم به مدیران سایت
  • ارسال پیامک تشکر به مخاطبین بعد از تکمیل فرم
  • بدون نیاز به تایید پیامک های ارسالی توسط مدیر
  • دارای فایل راهنمای نصب
پلاگین پیامک گرویتی فرم

آموزش اتصال گرویتی فرم فارسی به پنل پیامک

گرویتی فرم یکی از بهترین و محبوب ترین فرم سازهای موجود برای وردپرس است. در ایران نیز اکثر وبسایت های وردپرسی برای ساخت فرم های مختلف از افزونه گرویتی فرم استفاده می کنند. اگر قصد دارید این افزونه فرم ساز را به پنل پیامک متصل کنید ابتدا باید اقدام به خرید پنل پیامک از هدف اس ام اس کنید.

بعد از خرید پنل پیامک، میتوانید افزونه جانبی گرویتی فرم با نام افزونه پیامک گرویتی فرم را از این صفحه بصورت رایگان دانلود کنید. این افزونه دارای یک فایل راهنما می باشد که می توانید مطابق این فایل راهنما اقدام به نصب و راه اندازی افزونه پیامکی کنید.

البته نصب این افزونه بسیار راحت است. کافیست فایل افزونه را در مسیر نصب وردپرس بارگذاری کنید و از پیشخوان وردپرس آنرا فعال کنید. پس میتوانید از بخش فروم در پیشخوان وردپرس افزونه را تنظیم کنید.

تصاویر پنل تنظیمات افزونه پیامک وردپرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *