48
افزونه پیامک وردپرس

افزونه پیامک وردپرس Wp Sms

اگر کسب و کار آنلاینی دارید که با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی شده است و امکان ثبت نام و عضویت کاربران را دارا می باشد، قطعا به این فکر کرده اید که چگونه میتوان به این کاربران و اعضای سایت پیامک ارسال کرد.

افزونه پیامک وردپرس، یکی از بهترین افزونه های پیامکی رایگان برای سایت های وردپرسی است که قابلیت های مختلفی را در خود دارد. شما میتوانید با نصب این افزونه وبسایت خود را به سامانه پیامکی هدف اس ام متصل کنید و به کاربران سایت خود پیامک ارسال کنید.

این روزها یکی از ویژگی های کسب و کارهای آنلاین متصل بودنشان به سامانه های پیامکی قدرتمند مثل هدف اس ام اس می باشد. اگر کسب و کار آنلاینی دارید که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی شده است و قصد اتصال آن به سامانه پیامکی را دارید، میتوانید هم اکنون بصورت رایگان افزونه پیامک وردپرس wp sms را از هدف اس ام اس دانلود کنید.

بساری از مردم همواره بعد از عضویت در وبسایت ها و بخصوص فروشگاه های آنلاین، پیامک های مختلفی همچون عضویت و احراز هویت، دریافت سفارش، کد تخفیف و … را دریافت می کنند. همگی این پیامک ها با سامانه های پیامکی ارسال می شود. ما در هدف اس ام اس علاوه بر راه اندازی سامانه قدرتمند و با کیفیت پیامکی، پلاگین های مورد نیاز وبسایت های مختلف را آماده کرده ایم تا بتوانید بدون هیچ هزینه اضافی وبسایت خود را به سامانه پیامکی متصل کنید.

نسخه
نوع افزونه
نوع ارسال
6.1.0
رایگان
ارسال سریع

افزونه ارسال پیامک وردپرس چیست ؟

افزونه ارسال پیامک وردپرس یا  همان wp sms یکی از بهترین افزونه های موجود برای وبسایت های راه اندازی شده با وردپرس می باشد که به شما امکان اضافه کردن قابلیت ارسال پیامک به کاربران سایت را می دهد. همچنین از امکانات این افزونه میتوان به راه اندازی خبرنامه پیامکی در وردپرس اشاره کرد، شما میتوانید با این افزونه یک خبرنامه پیامکی را در سایت وردپرسی خود راه اندازی کنید و بصورت منظم و دوره به اعضای خبرنامه پیامک های مختلفی را ارسال کنید.

افزونه wp sms قابلیت پشتبانی از فرم تماس 7، افزونه های فروشگاه ساز ووکامرس و EDD  را دارا می باشد و میتوانید با کمک این افزونه ویژگی های مختلف را در سایت خود پیاده سازی کنید.

 

امکانات افزونه پیامک وردپرس

  • ارسال پیامک به مشترکین و کاربران وردپرس
  • ارسال پیامک به تعداد دلخواه از پیشخوان وردپرس
  • ارسال پیامک در زمان انتشار مقالات جدید به کاربران
  • ارسال پیامک به کاربران در زمان پاسخ به نظرات
  • ارسال پیامک ثبت نام کاربر جدید به مدیر سایت
  • ساخت خبرنامه پیامکی در وردپرس
  • امکان خروجی گرفتن از کاربران وردپرس
  • فارسی سازی شده توسط هدف اس ام اس
  • دارای فایل راهنمای نصب
افزونه پیامک وردپرس

نحوه اتصال وردپرس به پنل پیامک

وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوای بسیار محبوب در سطح جهان است . برای آنکه شما بتوانید وردپرس را به پنل پیامک متصل کنید باید از افزونه پیامک وردپرس استفاده کنید. البته در ابتدا میبایست یک پنل پیامک خریداری کنید.

بعد از خرید پنل پیامک، کافیست از این صفحه افزونه پیامک فارسی وردپرس را دانلود و برروی سایت خود نصب و فعال کنید. افزونه پیامک وردپرس توسط تیم توسعه هدف اس ام اس بصورت کامل فارسی سازی شده است و شما به راحتی متیتوانید این افزونه را به پنل پیامک خود در هدف پیامک متصل کنید.

همچنین یک فایل راهنمای نصب این افزونه در کنار افزونه قرار گرفته است که میتوانید برای نصب و فعال سازی از آن کمک بگیرید.

تصاویر پنل تنظیمات افزونه پیامک وردپرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *